Soubor uložte na Flash USB.
(POZOR důležité upozornění, Flash USB musí být naformatován na FAT32)   

Varianta .BIN - soubor uložte na Flash USB a rovnou zasuňte do přijímače
Varianta .ZIP - soubor je před uložením na Flash USB nutno rozbalit
USB Flash zasuňte do přijímače (přední panel vlevo)
Stiskněte "Menu", přejděte do záložky "Systém" na řádek "Aktualizace S/W"
Potvrďte tačítkem "OK"  (níže postup naznačet pomocí obrázků)
Nahrávka pomocí tlačítka REC - Nastavení délky nahrávky. Opakované stisknutí tlačítka REC změní délku nahrávky. (na obrazovce se zobrazí informace jak dlouho bude ještě nahrávka probíhat). Každé stisknutí tlačítka REC je +30 min. Druhá souběžně spuštěná nahrávka pomocí tlačítka REC bude probíhat v režimu "bez limitu".
Automatické vyhledávání - Nechtěné stisknutí funkce "Automatické vyhledávání" byl nevratný krok, který způsobil vymazání předvoleb a přeladění přijímače. Nyní přijímač po stisknutí této funkce upozorní na následnou činnost a umožní tento krok přerušit bez spuštění této funkce.
Nahrávání pomocí funkce Timer (EPG) - Odstranění problémů s nahráváním pomocí funkce Timer při vícenásobném zadávání událostí vytvořených pomocí EPG nebo pomocí rezervace pořadů.
Ukončení nahrávání z listu nahrávek - Odstranění problémů s ukončením nahrávání z listu nahrávek. (nahrávka se ukončila, ale nešlo používat numerické zadání jiného programu). Opraveno.
Ovládání hlasitosti při přehrávání filmů z DLNA - Při přehrávání filmů z DLNA nešla ovládat hlasitost. Hlasitost bylo možno ovládat pouze pomocí hlasitosti televizoru. Opraveno, hlasitost lze ovládat pomocí dálkového ovladače.
Automatické Standby a nahrávání z Timer - Pokud byl čas automatického Standby kratší než délka nahrávky, přijímač se vypnul ještě před dokončením nahrávky. Opraveno, přijímač dokončí nahrávku a po jejím ukončení se vypne.
- S/W 181121.1 (21.11.2018)
Průběh aktualizace Přijímač neodpojujte od prudu, nechte proces proběhnout.
Aktualize trvá cca 2 minuty
Informace o nainstalovaném SW
Potvrďte tlačítkem "OK"
Vyberte soubor který jste uložili na Flash USB a potvrďte tlačítkem "OK"