Stažený soubor xxx.zip v PC "rozbalte". Vznikne složka, která se jmenuje Upgrade a v této složce jsou čtyři soubory. Tuto celou složku Upgrade uložte na Flash paměť (USB Paměť). Flash paměť musí být naformátovaná na FAT32. Formátování proveďte v PC. Odpojte přijímač od proudu, zasuňte flash paměť do USB konektoru přijímače. Přijímač zapojte do el. proudu. Cca po dvou sekundách se na čelním panelu změní barva LED diody z červené na zelenou. V tomto okamžiku stiskněte na dálkovém ovladači tlačítka v následujícím pořadí:
Exit - Exit - Exit - Menu - Power - Šipka vpravo
Na obrazovce se zobrazí informace o upgrade a procenta průběhu.  Result: please Wait, proces is working..
Nechte přijímač dokončit proces dle informací na obrazovce. Neodpojujte od přivodu el. energie! Po ukončení upgrade bude na obrazovce informace:
Status: Write Success, Please remove USB and insert power button.
Vyndejte USB memory z přijímače a stiskněte na horní straně přijímače tlačítko Power. Přijímač se restartuje a upgrade je kompletní.
Informace k S/W 1.38 - L5 -   (24.04.2019)
Přepracováno zobrazování EPG.
Vysílání této verze SW přes OTA (aktualizace SW ze satelitního vysílání) se připravuje

Informace k S/W 1.35 - L4 -   (01.02.2019)
V menu Servis doplněna položka Network Play a RSS
Jak zprovoznit naleznete v Poradna
Jak zjistíme jakou verzi SW v přijímači máme?
Možné problémy proč upgrade neproběhne, nebo skončí chybou.
Přijímač nahlásí chybu. Flash paměť kterou se pokoušíme upgrade udělat jsme používali v přijímači pro nahrávání. Tato Flash paměť není naformátovaná na FAT32. Je potřeba ji v PC naformátovat na FAT 32 . Pozor, všechny soubory které na ní jsou budou smazány.
Upgrade neproběhne. Velice často uživatelé stáhnou z www soubor a uloží ho na Flash paměť. Tento soubor je ale komprimován (zazipován) a je potřeba ho "odzipovat".
Na obrazovce se objeví modrý rámeček s tímto nápisem " Error, 0x8003001b - v přijímači je již nahraná stejná nebo vyšší verze SW.
Menu, šipkou vpavo, "Systém info" a OK na řádku "Irdeto". Potvrdíme řádek " 3. Stav loaderu" Pátý řádek  " L[006]  - toto je informace o verzi SW